Restauracja Zamek

W tym malowniczo położonym budynku spotyka się i harmonijnie przeplata historia z nowoczesnością. Poddany gruntownej renowacji Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinku to znakomite i świetnie przygotowane miejsce na organizację zarówno konferencji, szkoleń jak i różnorodnych imprez okolicznościowych.

Do dyspozycji naszym Gościom oddajemy trzy, w pełni wyposażone sale konferencyjne z możliwością różnorodnych ustawień dostosowanych do potrzeb organizatorów.

 Bogata oferta gastronomiczna restauracji oraz klimatyczne wnętrze usytułowanego w zamkowych piwnicach Piano Baru sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Gości.

W wolnej chwili zapraszamy do odwiedzenia Galerii Sztuki Współczesnej ZAMEK, spaceru po zabytkowym parku miejskim lub skorzystania z różnorodnych atrakcji oferowanych przez miasto. Amatorzy wodnego szaleństwa skuszą się zapewne na wypróbowanie najdłuższego w Europie wyciągu nart wodnych. Atrakcje jeziora Trzesiecko wpiszą się w gusta każdego – rejsy Szczecineckim Tramwajem Wodnym „Bayern” czy statkiem spacerowym „Księżna Jadwiga” pozwolą spojrzeć na miasto z innej perspektywy, ale też w ciekawy sposób dostać się na „Mysią Wyspę”. Wyjątkowe położenie Szczecinka, pośród rzek i jezior sprzyja wędkowaniu. Każy nasz Gość hotelowy, będący amatorem wędkarstwa ma możliwość wypożyczenia echosondy. Serdecznie zapraszamy do korzystania ze wszytskich atrakcji Centum Konferencyjnego ZAMEK.

Jesteśmy przekonani, że wyjątkowa atmosfera ZAMKU zauroczy Państwa i skłoni do powtórnych odwiedzin.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą i skorzystania z naszych usług.