Konferencje

Wybór Centrum Konferencyjnego Zamek na zorganizowanie konferencji lub szkolenia to gwarancja profesjonalnej obsługi, komfortu i niezapomnianej atmosfery.
Oferujemy Państwu trzy w pełni wyposażone sale konferencyjne. Do Państwa dyspozycji oddajemy nowoczesny rzutnik wraz z ekranem, komputery z niezbędnym oprogramowaniem oraz profesjonalne nagłośnienie. Każdą z sal możemy zaproponować w standardowym układzie teatralnym lub zgodnie z Państwa wymaganiami. Uzupełnieniem naszej oferty konferencyjnej jest zaplecze restauracyjne, które zapewni pełną obsługę gastronomiczną każdego szkolenia czy spotkania biznesowego – od prostych przerw kawowych po wykwintne obiady i eleganckie przyjęcia koktajlowe.
Sala Konferencyjna Zachodnia – elegancka sala usytuowana w zachodniej części budynku. Tutaj w pełni realizuje się myśl przewodnia całego Centrum Konferencyjnego ZAMEK. Pięknie zachowane i odrestaurowane belki stropowe oraz ściany ukazujące wiekowe cegły pięknie harmonizują ze stylowymi, metalowymi żyrandolami. W te wszystkie historyczne elementy umiejętnie wkomponowano nowoczesny sprzęt konferencyjny. Uroku całości dodaje przepiękny fortepian i ciekawe, duże lustro. Sala w układzie kinowym mieści nawet do 70 osób.
Sala Konferencyjna Południowa – klasyczna sala konferencyjna, z której okien rozciąga się przepiękna panorama jeziora Trzesiecko oraz pełnego zieleni parku. Sala może funkcjonować jako całość i wtedy w klasycznym układzie teatralnym mieści około 120-130 osób. Istnieje możliwość podzielenie jej na dwie części za pomocą drzwi przesuwnych. Pomieszczenia, które powstają po podziale mogą pomieści ok. 60 i ok. 40 osób. Każde z nich wyposażone jest w osobny sprzęt konferencyjny oraz niezależne nagłośnienie. Takie rozwiązanie pozwala nam uzyskać dwie sale, w których mogą toczyć się niezależne szkolenia czy konferencje.